Menu
header photo

آرمانیک

وبلاگ مجله ای آرمانیک

مشت آهنین و لگد کونگ فو

سفری پویا و آموزنده از طریق فیلم های هنرهای رزمی

همانطور که خنده دار و سرگرم کننده است به عنوان ژانری که آن را جشن می گیرند ، مشت آهنین و کونگ فو کیکس سوار جنبشی از طریق فیلم های هنرهای رزمی ، و نمودار تکامل آنها از بازدیدهای هنگ کنگ برادران شاو به توانایی های چشم نواز بروس لی و جکی چان ، و تأثیر آنها بر ستاره های امروز YouTube. وسعت ، به جای عمق ، مستند محبت آمیز سرگ اوو را هدایت می کند ، اما نتیجه آن یک بسته سرگرم کننده است که با کلیپ های هیجان انگیز ، مصاحبه های آموزنده و اشتیاق آلوده پر شده است ، با این فیلم فیلم خوش بینانه که قصد داشت یک ضربه محکم را با cinephiles مشتاق داشته باشد.

مجموعه گسترده صحنه های جنگ مشت های آهن ممکن است جذابیت اصلی آن باشد

 

حضور گسترده صحنه های مبارزه با مشت های آهنین ممکن است جذابیت اصلی آن در فیلمی باشد که غیرقابل انکار در مجموعه ویرایش Chris Bamford ساخته شده است. با این وجود ، به عنوان آغازگر ژانر محبوب ، پر از گفتگوهای با استعدادی که باعث ایجاد جادو شد ، به همان اندازه پرقدرت و غیرقابل مقاومت به نظر می رسد ، همانطور که دوستی با محوریت استرالیایی ، تولید شده توسط استرالیا ، نه کاملا هالیوود. هیچ کسنتین تارانتینو در این جا اتهام را ندارد - ساممو هونگ ، چنگ پی پی ، سینتیا روتروک ، برایان ترانچارد اسمیت و کریستوفر دویل از بین بزرگترین نام های خود قرار دارند - اما این ادای احترام هنرهای رزمی جذابیت گسترده ای دارد. اوو میان آسیا ، آمریکا ، استرالیا ، فرانسه ، اندونزی و اوگاندا می پرید تا مبحث انتخابی خود را شرح دهد و پس از نخستین حضور در ملبورن ، فیلم وی باید به همان اندازه بسیاری از توقف های جهانی را انجام دهد.

بیش از نیم قرن از آنجایی که لی برای اولین بار آرزوی تماشای مخاطبان غربی در فیلم The Green Hornet را داشت و دقیقاً تا زمانی که چان اولین فیلم بزرگ خود را به عنوان یک کودک کودک بدست آورد ، این دو بزرگترین نام در تاریخ سینمای کونگ فو هستند. مشت های آهنی به طور طبیعی هر دو مورد توجه قابل توجهی می کنند. در حالی که این فیلم مستند با برادران شاو و عملیات پرکار آنها در هنگ کنگ آغاز می شود و در واقع از همان صدایی که در مورد اشتباهات بزرگ استودیو در هنگام عبور از لی و چان استفاده می شود ، استفاده می کند ، Ou تا حد زیادی از نمایشگرهای بسته بندی شده ژانر استفاده می کند. در مورد دلاوری و تأثیرگذاری این دو ستاره ، به خصوص در مورد تاریخ مورخان و متصدیان فیلم ، همه چیز دلپذیر است - بدیهی است ، همانطور که فیلم پشتیبان ، آشکار است.

قرار دادن دستاوردهای این زوج یکی از اهداف مهم مشت های آهنین است ، از نقشه برداری از صنعت شکوفایی که لی تا این حد ناامیدانه می خواهد به آن ورود کند ، تا نشان دهد چگونه گرفتن کونگ فو به جهان میراث او و چان خواهد بود. هر دو با نکات برجسته پر رنگ هستند و به بینندگان این امکان را می دهند که شاهد تکامل ژانر درام های چینی و ملودرام های تاریخی - و قهرمانی اولیه قهرمانان زن آن - و همچنین تأثیر مداوم آن بر همه چیز از هیپ هاپ گرفته تا پارکور باشند.

استقبال صمیمانه ای که امثال پنج انگشت مرگ ، Enter the Dragon and Game of Death از مخاطبان آفریقایی-آمریکایی دریافت کرده اند ، که به بازیگران متنوع خود و پیام رسانی "مبارزه با قدرت" بسیار ارزشمند بودند ، همچنین بحث قابل توجهی را به بار می آورد. به دنبال مرگ لی ، خط از Brucesploitation به Blaxploitation در واقع مستقیم بود. رون ون کلیف که با نام "اژدهای سیاه" در طول حرفه بازیگری خود قرار دارد ، یکی از مصاحبه شونده های پر جنب و جوش را با مشت آهنین ایجاد می کند ، در حالی که ، با موضوع جنسیت ، بله ، خانم روتروک نیز همینطور است.

اوو با ساخت پروژه های تلویزیونی کوتاه مدت ، ویژگی های پویا مشت های آهنین را از رفتن به سمت آن ، و جذابیت های دوست داشتنی آن حفظ می کند. به گفته این ، اگر مستند در بخش های پایانی خود انگیزه خود را از دست بدهد ، صرفاً موضوع پوشاندن قلمرو فرسوده است. اثری که سینمای هنرهای رزمی دهه 60 ، 70 و 80 بر روی بوکس آفیس مانند برندگان ماتریکس و اسکار از قبیل Crouching Tiger ، Hidden Dragon منتشر شد ، چنین دانش رایجی است که به غیر از نشان دادن تأثیر یوئن وو پینگ ، گنجاندن آنها تقریباً به نظر می رسد. ضروری است. این نظر بیننده ها نخواهد بود - تا آن لحظه ، آنها تمایل خشمگینانه ای برای تجدید نظر در تعداد زیادی از کلاسیک کونگ فو و مشتی پر از فیلم برای جستجو دارند.

برای دانلود فیلم جدید به سایت های زیادی می توانید مراچعه کنید و فیلم های بروسلی و مشت آهنین را دانلود و نگاه کنید.

ترجمه ماشینی گوگل

منبع : screendaily

Go Back

Comment

Blog Search

Blog Archive

Comments

There are currently no blog comments.